Кількість
|
Вартість
|
||
|
Олії для обличчя — універсальні продукти, можуть «замкнути» вологу в шкірному покриві, відновити ліпідний шар у разі його порушення. Вони можуть мати й додаткові ефекти, наприклад, омолодження, живлення або зволоження.
Олія для обличчя — основа сили та краси шкіри
Органічний продукт, крім зволоження та заспокійливого ефекту, може зробити шкіру кращою, позбавити дерматологічних проблем.
Завдяки вмісту вітамінів та оптимальному складу, чисті олії для шкіри можуть використовуватися як база під макіяж; вони пом’якшують та вирівнюють шкіру, дають легкий ефект сяйва після нанесення.
Крім того, бувають олії для очищення. Вони називаються гідрофільними й можуть замінювати пінку або гель для вмивання.
Яку олію використовувати на обличчі: огляд засобів
Базові рослинні олії застосовують відповідно до очікуваного ефекту:
- Для сухої шкіри: оливкова, арганова, кокосова й карите;
- Для жирної шкіри: мигдаль, авокадо та олія виноградних кісточок, які також підійдуть від запалень та висипань;
- Для комбінованої шкіри: найкращий варіант — жожоба, оскільки вона максимально близька за складом до ліпідів нашої шкіри;
- Для проблемної шкіри: олія шипшини, яка прибере блиск і зменшить вогнища запалення;
- Антивікові: із зародків пшениці, кокосова, макадамії;
- Для масажу підійдуть будь-які види органічних олій, оскільки вони мають однаковий ефект ковзання.
Бувають універсальні види олій, які підходять для будь-яких типів шкіри. Серед таких — абрикосова, жожоба, обліпихова, із зародків пшениці, які включають до складу комплекс активних речовин. Мигдальна олія — найпопулярніша, оскільки містить максимум насичених жирних кислот. Вона зволожує шкіру, робить її більш пружною та м’якою, вирівнює тон обличчя.
Вибираємо косметичну олію для обличчя
Підбираючи засіб для шкіри навколо очей, зверніть увагу на такі нюанси:
- Продукт високої якості має бути створений методом холодного віджиму та бути нерафінованим;
- Олії швидко окислюються, тому об’єм має бути невеликим, а упакування не має пропускати повітря.
- Врахуйте особливості типу шкіри, підбираючи олію відповідно до необхідного ефекту — тонізування, захист, ліфтинг тощо;
- Зверніть увагу на склад, кількість компонентів у якому має бути мінімальною.
Врахуйте, що олії негативно взаємодіють із сонцем, а тому вибирайте скляну або темну тару, завдяки якій вона довше збереже свої властивості.
Поширені запитання:
Олії холодного віджиму для обличчя містять більше живильних речовин, ніж ті, що пройшли випробування високими температурами, а тому вони вважаються кориснішими.
Догляд за обличчям із допомогою олій краще проводити увечері, роблячи невеликий, п’ятихвилинний масаж. Не зайвим буде використання кількох крапель на ніч чи вранці як основу під макіяж.
Серед олій для шкіри обличчя за відгуками споживачів виділяють продукти марок Instytutum, Elemis, Dermalogica та Holy Land.